Výpočet horoskopu

Najdi se

https://najdise.cz/

Zde si bez problémů zobrazíte svůj základní horoskop. Běžně ho používám na mobilu. Na Najdise naleznete on-line vše co byste mohli potřebovat pro běžnou astrologickou práci. Najdise obsahuje výpočet základního horoskopu, tranzity, direkce, partnerské horoskopy.

Astro-seek

https://www.astro-seek.com/

Astro-seek představuje špičkový a mezinárodně oceňovaný online nástroj na úrovni profesionálních astrologických programů, kde naleznete všechny možné myslitelné astrologické techniky. Najdete zde všechny možné tipy direkcí, antických astrologických technik atd. Jde o mezinárodní verzi webu Najdise.

https://zodiacalreleasing.net/

Můj oblíbený online nástroj na Zodiacal Releasing. Zodiacal Releasing nalézáme u Vettiuse Valense v jeho Antologii. Jde o pozoruhodnou techniku chronokratorů – vládců času.

Astro gold – androidový bratr Solar fire se dá koupit asi za 700,- Kč a umí vše co potřebujeme, osobní horoskop, direkce, solární horoskopy, tranzity, srovnávací horoskopy a kompozity.

WINDOWS
Pro výklad základního horoskopu plně vyhovuje český Starfisher nebo dražší ( cca 6000,- Kč) ale nejlepší Solar Fire pro Windows.

Solar fire 9

Sám pracuji s programem Solar Fire  pro Windows a s programem  Astrolog 7.60.

Zde je ukázka jak se pracuje s programem Solar fire 9 a programem Astrolog 7.00.

Horoskop podle data narození, místa a hodiny.